Vårt team

Tillverkare av plastprodukter med erfarenhet
Tillverkare av plastprodukter med erfarenhet

Vårt team

Vårt team är ett värde som vi vårdar och värdesätter. Under åren har vi fått erfarenheter som gör våra proukter bättre och tillverkningen mer effektiv.


Anne Aan

Försäljningschef
anne@frogplastic.com
+372 5242 265
SWE, FIN, IT, ENG, RUS, EST



Anneli Tõnspoeg

Försäljningschef
anneli@frogplastic.com
+372 5342 1054
ENG, FIN, RUS, EST



Leino Pank

VD
leino@frogplastic.com
ENG, FIN, RUS, EST



Klaus Luhavee

Teknolog
klaus@frogplastic.com
EST, FIN, ENG



Karl Allikson

Produktionschef
karl@frogplastic.com
ENG, FIN, RUS, EST



Aire Laanmets

Huvudrevisor
aire@frogplastic.com
EST, ENG, RUS



Frog plastic OÜ


+372 622 8000

www.frogplastic.com

info@frogplastic.com


TA KONTAKT
Vi ska hitta på något tillsammans, gå igenom och bjuda på en lösning.