Liikluskorraldustooted

Liikluskorraldus
Teetõkkeplokid on mugav viis liikluskorralduseks

Frog Plastic tegeleb PE-plastikust (polüetüleenist) liiklustõkete valmistamisega. Praegu on pakkuda kahte eri mõõdus liikluskorraldustoodet. Frog Plasticu teetõkked on kerged, hästi ladustatavad ja transporditavad ning kergesti käsitletavad. Tooted täidetakse otstarbest olenevalt kas liiva või veega. Teetõkkeid on võimalik omavahel jadaks ühendada. Tooted on ilmastiku- ja UV-kindlad. Standardlahendusena toodame valgeid ja punaseid teetõkkeid kuid saame pakkuda ka kliendi soovile vastavaid värvilahendusi.

Teetõke H 800

Teetõke H 800 sobib liikluse korraldamiseks maanteedel, kus on vajalik väga hea nähtavus. Tänu oma suhteliselt suurele kõrgusele on tõkke suhtes vähendatud nö pimealade teke, millega välditakse tõkkele otsa sõitu. Toodetele saab lisada vilkureid ja helkurribasid. Tooted on topeltseinaga, seest õõnsad ja neid on võimalik üksteise peale rummi säästvalt teleskopeerides ladustada.

Teetõke H 500

Teetõke H 500 sobib nii ringradade kui ka parklate rajapiireteks. Tootele on võimalik lisada helkurribasid. Tänu oma iseloomuliukt laiale taldmikule, kui see on lisaks ka täitematerjaliga täidetud, on see tõke suhteliselt stabiilne tugeva tuule ümberlükkamise vastu. Saame pakkuda ka löögikindlaid ohutustõkkeid, mis on valmistatud pehmemast PE-plastikust, taastavad löögijärgselt oma kuju ning on purunemiskindlamad

Liivatuskastid
Liivatuskastid liiva hoiustamisel libedatõrjeks

Liivatuskastid mõõdus 120 L ja 240 L
Kast sobib liiva, kergkruusa ja soola hoiustamiseks sise-ja välitingimustes.
Valmistatud kauakestvast PE-plastist, materjal on taaskasutatav. Värvilahendusi võime kohandada vastavalt kliendi soovile. Põhivärvidena kasutame rohelist, kollast ja marmori imitatsiooni. 
 
Kastid on varustatud lukustamise võimalusega.
 
Liivatuskast on hea lahendus hoida libedusetõrje materjale paikades, kus neid võib libeduse tekkel kiirkorras vaja minna. Sellisteks kohtaadeks on näiteks eramajad, kortermajad, ühistranpordi peatused, raudteejaamad, parklad, olulised ristmikud, tõusude-langustega tänavalõigud jne.
 
120l, mõõtmed: 700x740x500mm
240l, mõõtmed: 850x825x790mm