Tehnoloogia

Kogemustega plasttoodete tootja aastast 2005
Tehnoloogia

Eelised ja võimalused

Rotatsioonvalu kasutatakse seest õõnsate ja liitekohtadeta toodete valmistamiseks.

Selle eeliseks plasti teiste töötlemisviiside ees on madalamad alustuskulud (vormi valmistamise madalamad kulud). Tehnoloogia võimaldab valmistada suuremõõtmelisi tooteid ja sobib toodete valmistamiseks, mille tootmismaht on sajast kuni mõnetuhande tooteni aastas.

Tootmisprotsessi käigus on võimalik valmistada erineva värvilahendusega tooteid. Protsessi käigus tekib vähe jäätmeid ja need on taaskasutatavad. Materjalidest kasutame peamiselt polüetüleeni, vajadusel ka muid termoplaste. Olenevalt toote keerukusest ning kvaliteedinõuetest kasutatakse plekk-, valualumiinium- või CNC-alumiiniumvorme.

Rotatsioonimeetodil valmistatud polüetüleentooted on vastupidavad, happe- ja kemikaalikindlad, sisemistest pingetest vabad. Teha saab erineva disainiga tooteid, toodete pinnal ei ole nähtavaid keevisliiteid. Toodetesse saab valada erinevatest materjalidest detaile – kumm, puit, metall, plast. Võimalik on valmistada kahekordse seinaga õõnesvorme. Toodete värvuseid võib valida vastavalt RAL-süsteemile. Toodetesse on võimalik valada logo ja välispinnale lisada kleebiseid, samuti valmistada mitmevärvilisi pilte.

Frog Plastic pakub kliendile sobivaid lahendusi. Abistame kliendi ideedele vastava toote väljatöötamisel: projekteerime toote 3D-mudelina, abistame tellijat vormi tellimisel ja prototüübi heakskiitmisel, alustame tootmisprotsessi ja tarnime tooted kliendile.