Töötajad

Kogemustega plasttoodete tootja
Kogemustega plasttoodete tootja

Meie meeskond

Meie meeskond on väärtus mida hoiame ja hindame. Aastate jooksul oleme omandanud kogemused, mis teevad meie tooted paremaks ja tootmise efektiivsemaks.


Leino Pank

Tegevjuht
leino@frogplastic.com



Anneli Tõnspoeg

Müügijuht
anneli@frogplastic.com
+372 5342 1054



Anne Aan

Müügijuht
anne@frogplastic.com
+372 5242 265



Klaus Luhavee

Tehnoloog
klaus@frogplastic.com



Karl Allikson

Tootmisjuht
karl@frogplastic.com



Aire Laanmets

Pearaamatupidaja
aire@frogplastic.com



Frog plastic OÜ


+372 622 8000

www.frogplastic.com

info@frogplastic.com


VÕTA ÜHENDUST
Mõtleme koos midagi välja, arutame läbi, pakume lahenduse.