Disaintooted

Tooted avalikku ruumi
Rotatsioonvalumeetod on levinud viis disaintoodete tootmiseks

Rotatsioontehnoloogia võimaldab toota väga laias spektris erinevaid disaintooteid. On võimalik toota väga erineva ja keerulise kujuga, erineva pinnastruktuuriga ja tohutult suure värvivalikuga disaintooteid. Rotatsioontehnoloogial toodetud tooted sobivad nii sise kui väli tingimustesse kasutamiseks. Neid võib kombineerida erinevate materjalidega nt metall, put, klaas, kivi. Neile võib paigutada sisse valgusteid ja anda väga erinevaid valgust läbikuvavaid variatsioone. Ühesõnaga, ainukeseks takistuseks võib olla vaid kujutlusvõime.

Dekoratiivpoi

Dekoratiivpoi disain on tuletatud kalanduses kasutatavast võrgupoist. Poi läbimõõt on 400 mm. Kasutades poi valmistamisel naturaalset PE materjali ning paigaldades poisse valgusti, on võimalik seda kasutada dekoratiivvalgustina nii tubastes kui välistes tingimustes. Lisaks naturaalsele materjalile on võimalik kasutada täie spektri ulatuses erinevaid värvitoone, mis annab dekoratiivpoid kasutada väga erinevates iner- ja eksterjöörides.

Istepink Quantum

Pingi mõõdud on 1200 x 700 x 560 mm (pikkus, laius, kõrgus). Quantumit saab valmistada kõikides eri värvitoonides, ka marmori imitatsioonis. Samuti on Quantum kohandatud valgusti sisse paigaldamiseks, mis võimaldab pinki kasutada ka ühtlasi kohtvalgustina.